Végh vs. Vémola - zápas storočia, odveta, dátum, info, kurzy

Získajte najlepšie a najväčšie BONUSY!

Online stávková kancelária Fortuna

Bonus €30 stávka bez rizika a €30 kredit

Vsaď tu
Online stávková kancelária Tipsport

Bonus až €4 000 a €20 zadarmo

Vsaď tu
Online stávková kancelária SYNOT TIP

Bonus až €2 000 a €40 zadarmo

Vsaď tu
18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

Je to potvrdené! Česko-slovenská MMA scéna zažije odvetu zápasu storočia. Attila Végh sa opäť stretne s Karlosom Vémolom v rámci Oktagon MMA. Kedy a kde sa zápas uskutoční? Prečítajte si viac v tomto článku.

INFORMÁCIEANALÝZA a KURZYVYJADRENIALIVESTREAM

Attila Végh vs. Karlos Vémola (Oktagon MMA) Foto: Profimedia

Oktagon MMA: Vémola vs. Végh 2 - zápas storočia, informácie, dátum, miesto

Po štyroch rokoch od prvého stretu v pražskej O2 Aréne (november 2019) sa dve veľké MMA legendy Česka a Slovenska stretnú v ostrom súboji znova. Karlos Vémola a Attila Végh sa končene dohodli medzi sebou a s organizáciou Oktagon MMA na tom, že si dajú odvetu. Tá sa uskutoční na turnaji v rámci česko-slovenskej organizácie v závere roka 2023. Presný dátum a miesto zatiaľ neboli oznámené, no s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o posledný, vianočný, turnaj v roku v Prahe. Kliknite sem a tipujte tie najväčšie zápasy Oktagon MMA s bonusom!

MMA sleduj priebeh zápasu tu

Zápas storočia (odveta): Karlos Vémola vs. Attila Végh - porovnanie, analýza, kurzy a tip

Karlos Vémola (37) je azda najúspešnejší český MMA fighter v histórii. Bol šampiónom dvoch divízií v Oktagon MMA aj Ultimate Challenge MMA. Získal tituly v XFC, Gladiator FC, Czech MMAA aj Cage Fighters Championship. Tri roky pôsobil aj v slávnej UFC. To, čo sa mu podarilo, azda dokáže prekonať dnes iba jeden z jeho krajanov, Jiří Procházka.

Profesionálna kariéra "Terminátora" je však popretkávaná aj zraneniami, ktoré ho niekoľkokrát vyradili najmä v posledných rokoch. Napriek tomu má impozantné štatistiky: 33 výhier – 6 prehier.

Rodák z Olomouca dostal iba raz v živote knokaut a ten prišiel práve v novembri 2019 od Attilu Végha. Odvtedy však Vémola napriek viacerých zdravotným problémom ťahá opäť 6-zápasovú víťaznú sériu. Vlani "uškrtil" Michala Pasternaka a i Aleksandara Iliča. A ďalšie veľké zápasy ho čakajú aj v priebehu tohto roka. Zvládne to Karlos bez zranení?

KARLOS VÉMOLA 🇨🇿 POROVNANIE ATTILA VÉGH 🇸🇰
33–6 celková bilancia 33–9–2
8–1 KO/TKO 14–3
18–3 submisia 9–1
7–2 na body 10–5
37 rokov vek 37 rokov
183 cm výška 188 cm
93 kg váha 93 kg

Attila Végh (37) svoju profesionálnu MMA kariéru prerušil práve po víťaznom zápase s Vémolom pred štyrmi rokmi. Dlho to považoval za svoj vrchol a trvalo, kým sa rozhodol pre návrat do klietky. Medzitým si vyskúšal niekoľko súbojov v boxe, spoluzaložil organizáciu Fabriq MMA, viedol svojich zverencov, najmä Ľudovíta Kleina v UFC a stal sa tiež známou celebritou a reklamnou tvárou na Slovensku.

Teraz však rodák z Dunajskej Stredy opäť zacítil "chuť po krvi". Bývalý šampión prestížnej svetovej organizácie Bellator, ktorý pôsobil aj v rôznych ďalších podnikoch po celom svete ako M-1 Challenge či KSW, je historicky najvýznamnejšou slovenskou osobnosťou v zmiešaných bojových umeniach.

V profesionálnej kariére má Végh bilanciu 33 víťazstiev, 9 prehier a 2 remízy. Štyri roky však v ostrom MMA zápase nestál, a tak je otázne, ako sa dokáže dostať späť do formy fyzicky i technicky. Skúseností má však Attila na rozdávanie, v gyme trávi so svojimi bojovníkmi veľa času, je iba na ňom, či sa dokáže namotivovať dostatočne.

TIP: Karlos Vémola zvíťazí (kurz 1,50sipka Stavte si v Tipsporte!

TIPSPORT AKTUÁLNE KURZY: VÉMOLA vs. VÉGH
VÉMOLA 1 (1,50) ⭐ Remíza X (45,00) VÉGH 2 (2,41)

Ako sme spomínali, Vémola je od pamätnej prehry v roku 2019 stále v zápasovom rytme. A to ho ešte pred Véghom čakajú veľké zápasy s Matavaom, Kinclom i Stephanom Pützom. Najdôležitejšou otázkou tak je, či zvládne tento rok bez zranení. Ak áno, bude proti Véghovi s veľkou zápasovou praxou určite favoritom a dovolíme si tvrdiť, že zvíťazí.

Ak však Karlosa v priebehu tohto nabitého roka pribrzdia a obmedzia zranenia, môže to ovplyvniť jeho formu, silu a výkon. Favoritom sa tak môže razom stať Attila. Alebo sa možno zápas tento rok ani neuskutoční.

Attila Végh a Karlos Vémola pred odvetou - vyjadrenia, vyhlásenia, prvý zápas (video)

Je známe, že po prehre v roku 2019 bol Vémola veľmi sklamaný a zdrvený. Volal po odvete celé roky, no zdalo sa, že je v nedohľadne. Dnes však vie, že mu nejde len o samotnú pomstu, ale chce skutočne poriadny zápas.

"Chcem rovnako hladného Attilu, aký bol v prvom zápase. Inak mi tá odveta nič nedá. Ak nebude schopný ani len zhodiť do poloťažkej váhy, ľudia povedia, že som ho porazil iba pre to, že už nebol vo forme. Ak začne znova zápasiť a vyhrávať, tak so mnou tú odvetu môže mať," vyhlásil Karlos Vémola na tlačovej konferencii pred turnajom Oktagon 40.

Attila Végh na to reagoval do 24 hodín: "Začal som makať, dostal som novú chuť. Koncom roka by som ten zápas zvládol. Keď Karlos hovorí, že je to otázka na mňa, tak ja potvrdzujem že dám zeleznú. Len ešte prosím, nech sa toho dožije."

Kde sa bude dať sledovať naživo odveta Vémola vs. Végh - livestream online, priamy prenos, PPV, vstupenky

Kedy a kde (a či vôbec) sa tento zápas bude konať, je zatiaľ otázne. Avizovaným termínom je záver roka 2023, no presný dátum ani miesto zatiaľ potvrdené neboli. Zároveň je potrebné dúfať, že ani jeden z aktérov z tohto súboja nevycúva, či už pre zdravotné alebo iné dôvody. Ak to bude aktuálne, doplníme sem aj informácie o tom, kde si môžete kúpiť vstupenky na odvetný zápas storočia.

S definitívnym potvrdením termínu, samozrejme, súvisia aj ďalšie náležitosti. Duel bude chcieť vidieť celá česko-slovenská MMA scéna. Keďže pôjde o zápas v rámci turnaja Oktagon MMA, organizácia bude určite predávať prístup k živému prenosu cez svoju oficiálnu platformu Oktagon.TV.

Ako však vieme, zápasy Oktagonu sa dajú sledovať naživo aj prostredníctvom livestreamu zadarmo na TV Tipsport. Túto možnosť môžu využiť všetci registrovaní zákazníci stávkovej kancelárie Tipsport, ktorý splnia obvyklú podmienku (pretipovať aspoň 1,20 EUR v priebehu 30 dní pred vybraným podujatím).

Zaregistrujte sa v Tipsporte tu a teraz sipka dostanete možnosť sledovať všetky športové prenosy z ponuky livestreamov zadarmo a k tomu aj vstupný bonus 20 EUR a príležitosť získať ďalšie bonusy, ak sa zapojíte do rôznych sezónnych akcií.

TIPSPORT online stávková kancelária

Online stávková kancelária Tipsport

TIPSPORT BONUS 4 000 € + 20 € ZADARMO

Vytvorte si účet v Tipsporte, kde na vás čaká 20 € zadarmo a bonus až 4 000 € na prvé stávky.

KLIKNI TU a získaj 20 € zadarmo

18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Oktagon MMA (logo)

Oktagon MMA – všetko o česko-slovenskej organizácii

Kompletné informácie a program najväčšej česko-slovenskej MMA organizácie Oktagon spolu s prehľadnm programom akcií.

UFC logo

Slávna organizácia UFC – program, eventy a ďalšie informácie

UFC je najlepšou svetovou MMA organizáciou, ktorá združuje špičkových bojovníkov z celého sveta na tých najväčších podujatiach.

Zaregistrujte sa v Tipsporte a získajte vstupný bonus 20 eur!

Tipsport: bonusy, bojové športy, Oktagon livestream

TIPSPORT stávková kancelária ▷ ponuka bojových športov, 🔹LIVESTREAM na OKTAGON, návod na registráciu 🔹s bonusom, možnosti vkladu a výberu.