Oktagon 58: Odveta zápasu storočia Vémola vs. Végh – dátum, vstupenky a kurzy

Získajte najlepšie a najväčšie BONUSY!

Online stávková kancelária Fortuna

Bonus 30 € stávka bez rizika

Stav si
Online stávková kancelária Tipsport

Bonus až 4 000 € a 30 € zadarmo

Stav si
Online stávková kancelária SYNOT TIP

Bonus až 5 000 € a 50 € zadarmo

Stav si
18 + Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Česko-slovenská MMA scéna zažije odvetu zápasu storočia medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom. Kedy a kde sa zápas uskutoční? Prečítajte si viac o tomto veľkom súboji aj celom turnaji.

🇨🇿 VÉMOLA vs. VÉGH 🇸🇰
VYJADRENIAFIGHT CARD
LIVESTREAM
VSTUPENKY

Vemola vs. Vegh 2 - datum a cas Foto: Oktagon MMA

Hodnotenie turnaja Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2: 9,9/10

  • Termín: 8. júna 2024, 18:00 hod.
  • Miesto: Fortuna Arena (Eden), Praha, ČR
  • Kurzy: vo všetkých stávkových kanceláriách

Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2 – odveta storočia, informácie, dátum a miesto

Organizácia Oktagon MMA vybrala termín zápasu českého zápasníka Karlosa Vémolu so slovenským fighterom Attilom Véghom. Bude sa konať na pražskom futbalovom štadióne Eden pred 24 až 26 tisíc divákmi 8. júna 2024. Dvojica zápasníkov sa pobije o titul šampióna v poloťažkej váhe v rámci turnaja Oktagon 58, ktorý bude mať celkovo famózne obsadenie.

sipka Kliknite sem a tipujte tie najväčšie zápasy Oktagon MMA s bonusom!

MMA sleduj priebeh zápasu tu

Slovenský zápasník Attila Végh prvýkrát bojoval s Karlosom Vémolom na turnaji Oktagon 15 v novembri 2019 a po 123 sekundách českého Terminátora knokautoval. Po štyroch rokoch sa tak fanúšikovia dočkajú odvety!

PREVIEW OKTAGON 58
🥊️ Hlavný zápas: Karlos Vémola vs. Attila Végh 2
🗓️ Termín: Sobota, 8. jún 2024, 18:00 h
🌍 Miesto: Fortuna Arena, Eden, Praha, CZE
▶️ Naživo: TV Tipsport | Oktagon.TV | Premier Sport 4

Zápas storočia (odveta): Karlos Vémola vs. Attila Végh – porovnanie, analýza, kurzy a tip

Karlos Vémola (38) je azda najúspešnejší český MMA fighter v histórii. Bol šampiónom dvoch divízií v Oktagon MMA aj Ultimate Challenge MMA. Získal tituly v XFC, Gladiator FC, Czech MMAA aj Cage Fighters Championship. Tri roky pôsobil aj v slávnej UFC. To, čo sa mu podarilo, azda dokáže prekonať dnes iba jeden z jeho krajanov, Jiří Procházka.

Profesionálna kariéra "Terminátora" je však popretkávaná aj zraneniami, ktoré ho niekoľkokrát vyradili najmä v posledných rokoch. Napriek tomu má impozantné štatistiky: 36 výhier – 8 prehier.

Rodák z Olomouca dostal iba raz v živote knokaut a ten prišiel práve v novembri 2019 od Attilu Végha. Odvtedy však Vémola napriek viacerým zdravotným problémom ťahal skvelú víťaznú sériu, ktorú prerušil iba Patrik Kincl v máji 2023. Potom zdolal Lucasa Alsinu aj Pavla Langera, ale na turnaji Oktagon 51 Terminátor prehral so Samuelom Krištofičom.

KARLOS VÉMOLA 🇨🇿 POROVNANIE ATTILA VÉGH 🇸🇰
36–8 celková bilancia 33–9–2
9–2 KO/TKO 14–3
19–3 submisia 9–1
8–3 na body 10–5
38 rokov vek 38 rokov
183 cm výška 188 cm
93 kg váha 93 kg

Attila Végh (38) svoju profesionálnu MMA kariéru prerušil práve po víťaznom zápase s Vémolom pred štyrmi rokmi. Dlho to považoval za svoj vrchol a trvalo, kým sa rozhodol pre návrat do klietky. Medzitým si vyskúšal niekoľko súbojov v boxe, spoluzaložil organizáciu Fabriq MMA, viedol svojich zverencov, najmä Ľudovíta Kleina v UFC a stal sa tiež známou celebritou a reklamnou tvárou na Slovensku.

Teraz však rodák z Dunajskej Stredy opäť zacítil "chuť po krvi". Bývalý šampión prestížnej svetovej organizácie Bellator, ktorý pôsobil aj v rôznych ďalších podnikoch po celom svete ako M-1 Challenge či KSW, je historicky najvýznamnejšou slovenskou osobnosťou v zmiešaných bojových umeniach.

V profesionálnej kariére má Végh bilanciu 33 víťazstiev, 9 prehier a 2 remízy. Štyri roky však v ostrom MMA zápase nestál, a tak je otázne, ako sa dokáže dostať späť do formy fyzicky i technicky. Skúseností má však Attila na rozdávanie, v gyme trávi so svojimi bojovníkmi veľa času, je iba na ňom, či sa dokáže namotivovať dostatočne.

NÁŠ TIP: Karlos Vémola zvíťazí (kurz 2,03sipka Stavte si v Tipsporte!

  • Ako sme spomínali, Vémola je od pamätnej prehry v roku 2019 stále v zápasovom rytme. Aj preto ho musíme favorizovať na víťazstvo. Ak však Karlosa opäť pribrzdia a obmedzia zranenia, môže to ovplyvniť jeho formu, silu a výkon. Favoritom sa tak môže razom stať Attila. Alebo sa možno zápas opäť ani neuskutoční.
TIPSPORT AKTUÁLNE KURZY: VÉMOLA vs. VÉGH
VÉMOLA 1 (2,03) ⭐ Remíza X (45,00) VÉGH 2 (1,72)

Attila Végh a Karlos Vémola pred odvetou – vyjadrenia, vyhlásenia, prvý zápas (video)

Je známe, že po prehre v roku 2019 bol Vémola veľmi sklamaný a zdrvený. Volal po odvete celé roky, no zdalo sa, že je v nedohľadne. Dnes však vie, že mu nejde len o samotnú pomstu, ale chce skutočne poriadny zápas.

"Chcem rovnako hladného Attilu, aký bol v prvom zápase. Inak mi tá odveta nič nedá. Ak nebude schopný ani len zhodiť do poloťažkej váhy, ľudia povedia, že som ho porazil iba pre to, že už nebol vo forme. Ak začne znova zápasiť a vyhrávať, tak so mnou tú odvetu môže mať," vyhlásil Karlos Vémola ešte na tlačovej konferencii pred turnajom Oktagon 40.

Attila Végh na to reagoval slovami: "Začal som makať, dostal som novú chuť. Keď Karlos hovorí, že je to otázka na mňa, tak ja potvrdzujem, že dám zelenú. Len ešte prosím, nech sa toho dožije."

Fight card Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2, Kincl vs. Peňáz, Tipsport GameChanger – program, zápasy (výsledky)

Ako sme už spomínali, karta zápas na tento turnaj je absolútne nabitá. Na zozname sú dva veľké titulové bitky: Odveta storočia medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom o opasok v poloťažkej váhe.

Na pláne bola aj obhajoba titulu Patrika Kincla v strednej váhe proti Matějovi Peňázovi. Tento veľký zápas sa však napokon neuskutoční kvôli Kinclovmu zraneniu. No a zatiaľ to vyzerá tak, že Peňáz neprijal náhradníka Vlasta Čepa a už aj jeho štart na Edene je teda vážne ohrozený. Dokonca hovorí o odchode z organizácie Oktagon MMA. Viac si prečítajte tu »

Diváci si však určite prídu na svoje pri sledovaní dvoch atraktívnych súbojov welterovej váhy. Či už to bude David Kozma proti Ionovi Surduovi alebo Apollo Silva s Amiranom Gogoladzem.

Prvé dva štvrťfinálové zápasy pyramídy Tipsport GameChanger proti sebe postavia Acoidana Duqueho s Magom Machaevom a Mateusza Legierskiho s Akonne Wanlissom.

Potvrdené sú aj dva ďalšie súboje s českou účasťou. Jaroslava Pokorného vyzve Ír Shem Rock a Miloš Petrášek si zmeria sily s Amedom Samim.

Slovenskú vlajku okrem Attilu na Edene ponesú aj Marek Mazúch, ktorý sa postaví Davidovi Zawadovi, a Denis Tripšanský v súboji s Denizom Ilbayom.

sipka Natipujte si Oktagon 58 v Tipsporte s bonusovým kreditom!

OKTAGON 58: FIGHT CARD
Title fight
Light heavyweight (Odveta storočia) Karlos Vémola (c) vs. Attila Végh
Main card
Welterweight David Kozma vs. Ion Surdu
Middleweight David Zawada vs. Marek Mazúch
Lightweight Jaroslav Pokorný vs. Shem Rock
Prelims
Lightweight (GameChanger) Mateusz Legierski vs. Akonne Wanliss
Catchweight 86 kg Miloš Petrášek vs. Kamil Wojciechowski
Lightweight (GameChanger) Acoidan Duque
vs. Mago Machaev
Welterweight Leandro Silva vs. Amiran Gogoladze
Featherweight Deniz Ilbay vs. Denis Tripšanský
Free Prelims (YouTube)
Lightweight (GameChanger Reserve) Attila Korkmaz vs. Makwan Amirkhani

Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2: lístky, vstupenky, predaj, predregistrácia (Zápas storočia 2 – 8. 6. 2024)

Odveta zápasu storočia Karlosa Vémolu s Attilom Véghom sa bude konať na pražskom futbalovom štadióne Eden 8. júna 2024 a k dispozícii bude 24 až 26 tisíc vstupeniek.

Nenechajte si ujsť najväčší MMA zápas roku 2024! Už teraz sa môžete zaregistrovať na oktagon.ticketportal.cz a získate tak prednostný prístup na kúpu vstupeniek. Neskôr, 29. januára 2024, obdržíte od organizácie Oktagon MMA e-mail s odkazom na prednostný nákup lístkov a možnosť získať tie najlepšie miesta na sedenie.

Ak ste členom Oktagon.TV Club, tak sa na stránke vyššie registrovať nemusíte, 28. januára dostanete automaticky odkaz s možnosťou prednostného nákupu vstupeniek. Od 31. januára je spustený predaj pre všetkých fanúšikov.

Kde sledovať naživo Oktagon 58: Vémola vs. Végh (odveta) – LIVE stream online, TV priamy prenos, PPV

Keďže pôjde o zápas v rámci turnaja Oktagon MMA, organizácia bude určite predávať prístup k živému prenosu cez svoju oficiálnu platformu Oktagon.TV. Za poplatok môžete sledovať aktuálny turnaj Oktagonu aj na novom televíznom kanáli Premier Sport 4. Musíte si však kúpiť balík Oktagon Extra za 15,99 eur.

Ako však vieme, zápasy Oktagonu sa dajú sledovať naživo aj prostredníctvom livestreamu zadarmo na TV Tipsport. Túto možnosť môžu využiť všetci registrovaní zákazníci stávkovej kancelárie Tipsport, ktorý splnia obvyklú podmienku (pretipovať aspoň 1,20 eur v priebehu 30 dní pred vybraným podujatím).

Zaregistrujte sa v Tipsporte tu a teraz sipka dostanete možnosť sledovať všetky športové prenosy z ponuky livestreamov zadarmo a k tomu aj navýšený vstupný bonus 30 eur a príležitosť získať ďalšie bonusy, ak sa zapojíte do rôznych sezónnych akcií.

TIPSPORT online stávková kancelária

Online stávková kancelária Tipsport

TIPSPORT BONUS 4 000 € + 30 € ZADARMO

Vytvorte si účet v Tipsporte, kde na vás čaká 30 € zadarmo a bonus až 4 000 € na prvé stávky.

KLIKNI TU a získaj 30 € zadarmo

Kto vyhrá zápas Végh vs. Vémola v Prahe na štadióne Eden?

Zaujíma vás, ako dopadne odveta storočia na futbalovom štadióne Eden v Prahe? Pozrite si taktiež prognózy, analýzy a tipy na výsledok naše českej redakcie Fightlive.cz: Oktagon 58 Eden - Karlos vs. Attila

1️⃣ Kedy a kde sa koná Zápas storočia Vémola vs. Végh 2❓

Odvetný Zápas storočia medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom už má pevný dátum. Uskutoční sa 8. júna 2024 pod holým nebom vo futbalovej Fortuna Aréne na pražskom Edene.

2️⃣ Kto je favoritom v odvete Vémola vs. Végh❓

Miernym papierovým favoritom v odvete je víťaz prvého Zápasu storočia Attila Végh. Kurzy sa však menia a sú pomerne vyrovnané. Našu analýzu a tip si prečítajte TU »

3️⃣ Kde kúpiť lístky na zápas Vémola vs. Végh 2❓

Oficiálny predaj lístkov na toto veľké bojové podujatie sa spúšťa 31. januára 2024, no registrácie na predpredaj boli dostupné už skôr. Viac informácií o vstupenkách nájdete TU »

4️⃣ Ako sledovať naživo odvetu Vémola vs. Végh na Oktagon 58❓

Turnaje organizácie Oktagon MMA môžeme sledovať naživo rôznymi spôsobmi. Druhú bitku Vémolu s Véghom by sme si mohli pozrieť cez PPV aj zadarmo. Viac sa dočítate v tomto článku.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Oktagon MMA (logo)

Oktagon MMA – všetko o česko-slovenskej organizácii

Kompletné informácie a program najväčšej česko-slovenskej MMA organizácie Oktagon spolu s prehľadnm programom akcií.

Tipsport GameChanger 2

Pyramída Tipsport GameChanger 2024: európska MMA liga majstrov

Úspešný a unikátny formát pyramídového turnaja Tipsport GameChanger od Oktagonu pokračuje aj tento rok.

Zaregistrujte sa v Tipsporte a získajte vstupný bonus až 30 EUR!

Tipsport: bonusy, bojové športy, Oktagon livestream

TIPSPORT stávková kancelária ▷ ponuka bojových športov, 🔹LIVESTREAM na OKTAGON, návod na registráciu 🔹s bonusom, možnosti vkladu a výberu.