Ako sledovať Fight Night Challenge naživo online

Získajte najlepšie a najväčšie BONUSY!

Online stávková kancelária Fortuna

Bonus €30 stávka bez rizika a €30 free spinov

Vsaď tu
Online stávková kancelária Tipsport

Bonus až €4 000 a €20 zadarmo

Vsaď tu
Online stávková kancelária SYNOT TIP

Bonus až €2 000 a €40 zadarmo

Vsaď tu
18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

S príchodom bojovej organizácie Fight Night Challenge, ktorá stavia najmä na súbojoch celebrít, sa objavili nové možnosti aj pre divákov.

FIGHT NIGHT CHALLENGE NAŽIVO
FIGHT-LIVE.TV ❌ – OKTAGON.TV

Fight Night Challenge Foto: Profimedia

Fight Night Challenge LIVE stream online na Fight-Live.TV a Oktagon TV

Keď na Slovensku začala organizovať svoje prvé galavečery nová organizácia Fight Night Challenge, ktorá sa sústredí predovšetkým na boxerské zápasy známych celebrít zo šoubiznisu a občas si pozve aj profi bojovníkov, začala svoje podujatia vysielať naživo online prostredníctvom Fight-Live.TV. Tá však mala pri prvých eventoch problémy a prenosy padali, čo spôsobilo zlosť fanúšikov a komplikácie s refundáciou PPV platieb.

Organizácia sa teda od štvrtej edície svojej show dohodla s Oktagon MMA a priamy prenos vysielala prostredníctvom ich spoľahlivej a overejnej platformy Oktagon.TV.

sipka Kliknite sem, zaregistrujte sa vo Fortune, tipujte bez rizika a sledujte bojové športy naživo!

MMA sleduj priebeh zápasu tu

Fight-Live.TV: Návod, ako sa registrovať a sledovať box na Fight Night Challenge naživo

Stream cez Fight-Live.TV zabezpečuje vlastne najväčšia európska MMA organizácia KSW. Vďaka nej však túto platformu môže využiť aj Fight Night Challenge so svojimi fanúšikmi. Návod, ako si spustiť livestream z akéhokoľvek galavečera je celkom jednoduchý.

sipka Technické požiadavky: Potrebujete internet s minimálnou prenosovou rýchlosťou aspoň 2 Mbps. Počítač s frekvenciou procesora aspoň 1,6 GHz, RAM 1 GB a grafickou kartou s hardvérovou akceleráciou pre dekódovanie videa. Fight-Live.TV beží na operačných systémoch Windows 7 a vyšší, resp. Mac OS X 10.9.5 a vyšší. Online televíziu spustíte v prehliadačoch Mozilla Firefox, Chrome aj Safari.

sipka Registrácia: Urobiť ju môžete aj prostredníctvom Facebooku, pričom vám hneď na email dorazí odkaz na aktiváciu vášho účtu. Kliknete na odkaz, prihlásite sa a uskutočníte platbu PPV (pay-per-view) za konkrétny turnaj. Po potvrdzovacom emaili máte všetko pripravené a môžete pohodlne sledovať celé podujatie naživo.

Aká je cena a výhody internetovej televízie Fight Live TV - kvalita obrazu, timeshift, záznam

Za prístup k streamu z jedného podujatia Fight Night Challenge zaplatíte na tejto platforme 9,99 EUR. Kúpou PPV cez Fight-Live.TV dostanete prístup k živým prenosom a ďalšiemu obsahu v najvyššej možnej Full HD kvalite. Okrem obrazu je samozrejmosťou aj bezchybný zvuk.

V prípade, že nestihnete začiatok podujatia, alebo si jednoducho chcete pozrieť niektoré zábery znova, funkcia Timeshift vám umožní manipulovať s livestreamom na časovej osi podľa vášho uváženia. Môžete si prenos pozastaviť, pretočiť dozadu a potom znova dopredu, kedy budete chcieť.

Do 48 hodín po skončení živého prenosu nájdete na platforme kompletný záznam z každého turnaja, ktorý si môžete pozrieť kedykoľvek znova.


❗❗❗
Momentálne je vysielanie turnajov Fight Night Challenge cez platformu Fight-Live.TV prerušené.


Oktagon.TV: Fight Night Challenge na PPV platforme Oktagon MMA - online vysielanie, livestream, návod, cena

Je to trochu netradičné, ale vzájomná pomoc a spolupráca sa ctí. Fight Night Challenge sa prvýkrát vysiela prostredníctvom PPV platformy Oktagon.TV 13. mája 2023, kedy sa turnaj s poradovým číslom 4 koná v Trnave.

Organizácia FNC o tom priamo informovala všetkých fanúšikov prostredníctvom sociálnych sietí aj na svojom webe, kde ste si jednoducho po kliknutí na príslušný odkaz mohli zakúpiť prístup k prenosu priamo na webe Oktagon.TV. Postup aj ceny boli úplne rovnaké ako v prípade prenosov z Oktagon MMA. V predpredaji od 9,99 EUR.

Ako sledovať turnaje Fight Night Challenge naživo - priamy prenos, online livestream, PPV (pay-per-view)

Turnaje Fight Night Challenge doteraz neboli vysielané prostredníctvom priamych prenosov v televízii a podľa doterajších informácií sa nič také zatiaľ ani nechystá.

Vďaka oficiálnej spolupráci so stávkovou kanceláriou Fortuna ešte prichádzajú do úvahy livestreamy na jej platforme Fortuna TV, no doteraz sa FNC nevysielali ani prostredníctvom tohto kanála. Ak ste jej zákazníkom, môžete pre istotu sledovať program živých prenosov, ak nie, zaregistrujte sa vo Fortune tu a teraz a získate aj ďalšie výhody a bonusy!

Jedinou legálnou cestou, ako teda sledovať galavečery Fight Night Challenge s atraktívnymi boxerskými súbojmi známych slovenských i českých raperov a iných šoubiznisových celebrít, ale aj borcov ako Attila Végh a pod., bol oficiálny PPV stream cez Fight-Live.TV a po novom teda Oktagon.TV.

FORTUNA online stávková kancelária

Stav si za 30 EUR bez rizika - Fortuna

FORTUNA - STAV SI ZA 30 € BEZ RIZIKA

Zaregistruj sa a získaj 30 € stávku bez rizika, 30 free spinov a LIVE prenosy na Fortuna TV!

KLIKNI TU a stav si za 30 € bez rizika

18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Štrbák vs. Ryšavý - Oktagon 21 (MMA)

Sledujte MMA online naživo – live streamy a priame prenosy zápasov

Pozrite sa, kde a akým spôsobom môžete sledovať priame prenosy a livestreamy z MMA zápasov a galavečerov.

KSW

Priame prenosy a livestreamy KSW: Kde sledovať MMA naživo?

Poľská KSW✨ patrí medzi top MMA organizácie v Európe, ale aj na celom svete. Poradíme vám, ako ju môžete sledovať naživo❗☝

Televízna kamera (UFC)

Kde sledovať UFC dnes – live stream, priamy prenos, PPV

UFC je najprestížnejšia, najväčšia a najsledovanejšia MMA organizácia na svete. Ako a kde môžete v súčasnosti sledovať jej turnaje naživo?